soda

pendik kimya firmaları (şirketleri)

Sık Sorulan Sorular:


Pozitif Kimya San. Tic. Ltd. Şti. Tel:(0216) 394 06 16. Pozitif Kimya Limited Şirketi her türlü soda (hafif soda ve ağır soda) ve diğer kimyevi maddelerin satış ve pazarlamasını yapmaktadır . Pozitif Kimya 2002 den beri kaliteli ve uygun fiyata soda (hafif soda ve ağır soda) ve genel kimyevi maddelerin satışını yapmaktadır.

SSS: pendik kimya firmaları (şirketleri) ?
Cevap: Kimyasal hammadde satışı ve pazarlaması yapan Pozitif Kimya Limited Şirketi Pendik kartal Tuzla merkez üstlü olmak üzere tüm yurtiçine kimyasal satışı yapmaktadır. Pendik kimya firmaları. Başlıca hizmet noktalarımız Beykoz, Adalar, Ataşehir, Çekmeköy, Sarıgazi, Kartal, Pendik, Tuzla, Maltepe, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Ümraniye, Üsküdar, Gebze, Şekerpınar, Çayırova Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Şişli, Zeytinburnu, Arnavutköy, Beylikdüzü, Küçükçekmece, Büyükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Beyoğlu, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa . Tel 0216 394 06 16

Kaliteli ÜRÜN,
Uygun FİYAT,
Zamanında TESLİMAT,
Dürüst TİCARET

Türkiyenin her yerine kimyasal satışımız vardır.
Türkiyenin her yerine soda (hafif soda ve ağır soda) satışımız vardır.
Pozitif Kimya Ltd Şti. uygun fiyatları, ithal ve yerli orjinal soda (hafif soda ve ağır soda) ürünleri ile müşterilerine soda (hafif soda ve ağır soda) tedariki noktasında kesintisiz hizmet vermektedir.
Satışını yaptığımız soda (hafif soda ve ağır soda) ürünlerimiz ORJİNAL AMBALAJLARINDA dırlar.
Soda (hafif soda ve ağır soda) ürünlerimiz MSDS ve ANALİZ SERTİFİKALARINDA belirtilen yüksek KALİTE STANDARTLARI çerçevesinde satışa sunulmaktadır..

Pozitif Kimya Ltd. Şti. yanlızca KALİTELİ kimyasal hammadde satış ve pazarlaması yapar.
Firmamız toptan soda (hafif soda ve ağır soda) satışı ve perakende soda (hafif soda ve ağır soda) satışı yapmaktadır.
Diğer kimyasal ihtiyaçlarınız için lütfen bizimle temasa geçiniz.

Sık Sorulan Sorular:

                                                             

flag_en  flag_tr 
Adres & Mesai

Mescit Mahallesi
Demokrasi Caddesi
Birmes Sanayi Sitesi
A6 Blok No. 13
Orhanlı - Tuzla - İstanbul